Jesteśmy wyspecjalizowaną, rodzinną firmą, działającą branży od 20 lat. Od 1994 roku prowadziliśmy sprzedaż detaliczną we własnej sieci sklepów z odzieżą używaną i outletem. W 2004 roku zlikwidowaliśmy wszystkie sklepy i zajęliśmy się wyłącznie hurtową sprzedażą odzieży sortowanej, pozyskiwanej z bezpośredniego skupu oraz outletem.Wprowadziliśmy również sprzedaż biżuterii i bibelotów. W ciągłej sprzedaży oferujemy duży wybór odzieży dla dorosłych i dzieci zróżnicowanej cenowo i jakościowo pakowanej w przezroczyste worki od 3 do 15 kg. Starannie poukładany towar przed zakupem można oglądać.
Od czasu do czasu organizujemy wyprzedaż zapasów magazynowych różnych asortymentów z wyjątkiem towaru najwyższej jakości typu „cream”.
    Dodatkowo w pomieszczeniu około 50 m2 klient hurtowy może dokupić towar z wieszaka zróżnicowany cenowo lub ocenić jakość odzieży , którą dysponujemy .
Jesteśmy do Państwa dyspozycji o każdej porze we wszystkie dni tygodnia, po uprzednim kontakcie telefonicznym.
Umawiamy się z klientem na konkretną godzinę, aby poświęcić całą uwagę klientowi.
Dysponując 20 – letnim doświadczeniem w tej branży chętnie doradzamy osobom rozpoczynającym działalność.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na miejscu i sądzimy , że nie będą Państwo zawiedzeni. Przy większych zakupach istnieje możliwość negocjacji cen.


Wystawiamy faktury VAT.


Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową towaru kurierem ale tylko tym klientom, którzy byli u nas osobiście i oglądali zawartość worków.    
    Ponadto mamy w ofercie outlet sportowy klubów angielskich Celtic, Everton, Chelsea, Rangers, Arsenal (damski, męski i dziecięcy)
    Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zarówno sklepy jak i hurownie.

    Przy większych zakupach atrakcyjne rabaty.


  Serdecznie zapraszamy do współpracy.